Dostaňte elektřinu i tam, kde běžně není

Možná si říkáte, jak je vůbec možný provoz zvukové techniky na obrovských festivalech na nekonečných loukách? Odkud je čerpána energie na velkých sportovních utkáních? Všechny tyto akce jsou realizovatelné pouze díky jedinému, a to díky kvalitním a vysoce účinným elektrocentrálám , které jsou schopné poskytnout přesně tolik energie, kolik je potřeba. Pokud tedy i vás čeká nějaká podobná akce, při které nebudete mít k dispozici klasické elektrické zástrčky, tak určitě pouvažujte nad pronájmem dieselagregátů, které se postarají o kompletní dodávky energie. Díky nim poběží všechno tak, jak má.

candle

Na koncertech i při výstavbách silnic

Určitě vám je tedy jasné, že spektrum využití elektrocentrál je opravdu obrovské. Skutečně je tomu tak, setkáme se s nimi prakticky kdekoliv, ve všech nejrůznějších oblastech. Nejčastěji se však využívají v následujících situacích:

Hudební koncerty a festivaly
Výstavby silnic, výstavby inženýrských sítí
Provozy zimních areálů
Letní kina
Venkovní akce, kulturní události

power

Využití i ve firmách a továrnách

Když opomeneme tyto jednorázové či krátkodobé akce, tak určitě stojí za zmínku říci i to, že dieselagregáty nachází pravidelně uplatnění i ve firmách, výrobnách, továrnách a dalších obdobných zařízeních. Pokud totiž dojde k nějaké plánované či neplánované odstávce proudu, tak je potřebné okamžitě zajistit napájení dané techniky, aby nedošlo k pozastavení výrobního či jakéhokoliv jiného procesu. To se vám povede pouze tak, že budete mít k dispozici elektrocentrálu, která celkový provoz vyřeší kompletně za vás. Výhodou je to, že můžete kdykoliv využít čtyřiadvaceti hodinovou pohotovostní službu, díky čemuž budou vaše případné ztráty opravdu minimální. Pronájem je přitom finančně nenáročnou službou.