Ideální postel pro každého


Zařizování pokojíků pro děti může být docela zábavné jak pro samotné děti, tak i pro jejich rodiče. Nemusíte se striktně držet určitých zažitých pravidel, která je zapotřebí dodržovat v místnostech pro dospělé, ale tak trochu popustit uzdu fantazii.
rodinka pod peřinou.jpg

o   Není potřeba se omezovat ani v různých barevných kombinacích.
o   Děti mají rády pestrost.
o   A čím menší děti, tím radostnější chtějí barvy.
Jediná věc, která má svá určitá pravidla, je nábytek. Psací stůl by měl mít své dané rozměry, aby si u něho děti neničily záda. Židle musí být pohodlná, ale pro zdraví dítěte nikterak závadná. A stejné by to mělo být i u postele, kterou pro naši ratolest do pokojíčku pořídíme. I ta musí mít své rozměry a tvar. V současné době jde do popředí borovicový masiv.
o   Postel, která je z něho vyrobená, má několik výhod.
1)    Je ekologická, a tudíž je neškodná jak pro životní prostředí, tak i pro naše zdraví.
2)    Dřevo lze kombinovat s ostatními materiály, protože je velice variabilní.
3)      Kromě toho je masiv velmi odolný. Je tedy vhodné vybavit postelemi z borovicového masivu například koleje nebo internáty.
oblečení na posteli.png

Odolná i praktická

Bylo řečeno, že jsou tyto postele vhodné především do dětských nebo studentských pokojů. To ale rozhodně neznamená, že by pro ostatní populaci byly nepoužitelné. Naopak. Svými rozměry jsou naprosto univerzální https://www.drevenynabytek-borovicemasiv.cz/postele-90×200a pohodlně se na nich vyspí každý. Jestliže si zvolíte variantu s úložným prostorem, pak ušetříte v místnosti jednu skříň. A to se právě v dětském pokoji velice hodí. Téměř každé dítě nerado uklízí. A tady se jen otevře šuple a během chvilky je opět pořádek. Pokud je vám borovice z jakéhokoliv důvodu nesympatická, můžete si vybrat stejně kvalitní a dokonale zpracovanou postel z dubu, olše nebo ořechu. Jedno mají společné – uspokojí každého spáče.