Šatník moderní ženy

V žádném šatníku nesmí chybět pár kousků, které využijete na jakoukoliv akci. Doladí je už jen pár doplňků, které každá z nás určitě doma najde.
Než vyrazíte nakoupit popřemýšlejte, v jakém oblečení je Vám nejpohodlněji, a na jaké činnosti je využijete. Nezapomínejte však, že cesty osudu jsou nevyzpytatelné, a tak nevíte, kam budete pozvány. S naším návodem Vás ale nic nemůže překvapit.
blondýna při odpočinku
Nejprve si rozmyslete, v jakých barvách budete své oblečení vybírat. Neutrální barvy, jako například černá, bílá nebo šedá mohou být doladěny několika málo doplňky a hned je na světě nový módní komplet. Černá barva má navíc to kouzlo, že dokáže postavu opticky dotvarovat a zeštíhlit, a bude vždy elegantní.
červené tenisky
Basic kousky, které prostě musíte mít:
·         Bílá košile
Bílou košili můžete doplnit roztrhanými džíny a botami s cvočky, ale také společenskými kalhotami, lodičky, bavlněným sakem.
·         Černé kalhoty
Po černých kalhotách můžete rychle sáhnout pro návštěvu divadla, koncertu apod. Černé kalhoty vytvoří elegantní módní komplet, a navíc skvěle vytvarují postavu.
·         Malé, černé
Krátké, bavlněné jednobarevné šaty můžete kombinovat s mnoha doplňky, které podtrhnou smysl akce, na kterou se chystáte. Nejefektivnější bude pořídit si černé šaty, které ve vteřině proměníte v šaty na ples, do společnosti, na procházku, anebo je doplníte žabkami, plážovou taškou, a můžete v nich vyrazit třeba k vodě.
·         Bavlněné sako
Bavlněné sako se bude hodit na chladnější večery, na procházku, do práce, do školy, na pohovor, na společenské akce, i na rande. K bavlněnému saku skvěle padnou lodičky, ale také tenisky.
·         Kožená kabelka přes rameno
Koženou kabelku přes jedno rameno můžete vzít na doklady k vodě, do školy, do práce, do města, na kávu, s hezkým ramínkem například i do společnosti. Vyplatí se kupovat z kvalitních materiálů s hezkým zpracováním.
Pokud si stále nevíte rady, vezměte s sebou kamarádku, přítele, maminku nebo někoho, do má alespoň trochu vkus, anebo se při zkoušení nebojte oslovit prodavačky, které Vám s výběrem oblečení jistě rády poradí.