Seo Praha

Kdo říká, že si je optimalizace je k ničemu, tak se opravdu šeredně mýlí. Bez toho to totiž opravdu zejména v dnešní, internetové době nejde a je podstatné, si to velice pořádně uvědomit a měli byste investovat tímhle správným směrem, protože tohle je směr, který vám stoprocentně jenom může pomoci. Nikdy se nestane, že by seo optimalizace byla zbytečná. Využijte našich služeb seo Praha, které poskytují tyhle služby jak pro Prahu, tak i pro celou Českou republiku, protože jednat s námi můžete přes telefon či emaily a nemusíme se ani fyzicky vidět. Tohle vám poskytuje i skvělou zprávu o ušetření času, protože nebudete muset nikam jezdit. Prostě se s vámi spojíme. Pokud budete telefonovat s námi, budete mluvit rovnou s majitelem a ten vám všechno vysvětlí.

www

Jak probíhá kompletní SEO optimalizace?
Tohle probíhá velmi jednoduše. V prvních pár bodech vám nabídneme cenovou kalkulaci dle vašich možností, poté navrhneme klíčová slova, uděláme kontrolu webu, zrealizujeme všechny úpravy a začneme pracovat na pravidelné měsíční tvorbě, která bude probíhat už od začátku spolupráce a postupem času po dvou měsících bude hlavní náplní naší práce, jakmile dáme všechno na www stránkách, které vlastníte, do pořádku.

seo optimalizace

Seo analýza

Analýza je naprosto nezbytnou záležitostí. Nechte si všechna svá nastavení vašich stránek zkontrolovat. Pokud nemáte představu o klíčových slovech, která by byla pro vás vhodným řešením, tak nás kontaktujte a my všechno dokážeme zvládnout. V rámci seo analýzy webu se vám dostane kontrola struktury webu, kontrola title, kontrola sitemapy, kontrola meta description, interní prolinkování webu, kontrola veškeré duplicity textu a podobně.
Naše ceny jsou v porovnání s konkurencí hodně nízké. Za naše služby si účtujeme pět stovek na hodinu a další věci co se týče cenové nabídky, si s vámi domluvíme individuálně. Vše, co se týče ceny, tak vše budete vědět dopředu.