Zapojte všechny smysly

Často přemýšlíte, co byste mohli dělat s přáteli, když zrovna nechcete jít někam na pivo nebo na večeři? Co dělat, když potřebujete zabavit třeba šest lidí, ale sport zkoušet nechcete a deskové hry vám nejsou po chuti? Možná bychom pro vás něco měli skutečně atraktivního. Jedná se také o hru, ale o interaktivní hru ve speciálním prostředí. Budete vtáhnuti do děje a budete si moci užívat parádní atmosféru, kterou vám nenaladí ani ta nejpropracovanější počítačová hra.
Jedná se o možnost navštívit perfektně upravenou místnost, která je jako dělaná právě pro hledání vodítek, zkoušení interesantních technik a hlavně pro partu přátel, jaksepatří. Chtěli byste to zkusit? Potřebujete něco originálního, co by vám dalo dobré vzpomínky a třeba i tip na další setkání? Zkuste escape game Pardubice.

výskok

Že to máte zrovna tam daleko? Nebojte, takové místnosti a hry najdete po celé České republice. Můžete si užívat nejrůznější provedení, protože každá taková místnost je originál, a často jich v jednom městě najdete více, abyste si mohli užít hru opakovaně, ale v jiném prostředí. Ale mimo jiné se také můžete setkat s nějakým pokračováním hry mimo čtyři stěny. Je totiž možné vyzkoušet si hru přímo v terénu, jít po vodítkách na nejrůznějších turistických stezkách a pátrat po příběhu. Proč to nezkusit? Rozhodně to podpoří sportovní aktivitu a člověk se raz, dva zabaví, a klidně i s dětmi.

místnost

Nejlepší zábava široko daleko

Pokud vám záleží na adrenalinu, důvtipu, určitě byste takovou možnost měli vyzkoušet. Interaktivní hry jsou dnes daleko oblíbenější, než ty počítačové. Zažíváte všechno na vlastní kůži, jste oním objevitelem, detektivem, někdy možná i obětí, která má jen omezený čas na to se dostat ven. Otevřete zámek do světa zábavy a novinek, které vás určitě nezklamou.
A pokud byste nechtěli brát celou partu, můžete si vyrazit třeba jen ve dvojici a ukázat, co ve vás je.