Zbavte se nevzhledných zamotaných kabelů jednou provždy

Neuspořádaný interiér se dnes ani trochu nenosí. Ba naopak, každý, kdo chce udělat dojem na ostatní, a především chce žít v pěkném bytě, má doma uklizeno a jeho interiér má styl – to znamená, že je vzdušný a nezatížený zbytečnostmi. V takovém prostoru se krásně dýchá a je zkrátka radost tam pobývat.
iphone a kbel
Ovšem abyste dospěli k takovému stavu, je potřeba se vzdát všech zbytečností, které by váš domov mohly zbytečně zatěžovat. Opravdu všech. Třeba i takových zdánlivých hloupostí jako jsou klubka kabelů od mobilních telefonů, které nikdy nikde mnoho parády nenadělají, a je vcelku jedno, zda se jedná o váš domov anebo kancelář. Chcete-li se v interiéru cítit o mnoho lépe, schovejte tyto elektronické pomocníky někam stranou tak, aby vám nebyli na očích. Ale abyste s tím ukrýváním neměli zbytečně moc práce, tak to nejlepší, co můžete v tomto směru udělat je, zredukovat množství a počty všech kabelů na minimum, jak jen to jde. A pokud máte pocit, že se bez nich neobejdete, protože každý váš elektronický pomocník má jinou koncovku, tak se mýlíte.
kabel v mobilu
Dnes už má i tento problém řešení. Jednoduše si pořiďte univerzální nabíjecí kabel, a budete mít po starostech. Jedná se o kvalitní stylový kabel, který má k dispozici několik drobných USB koncovek, které hravě připojíte k jakémukoli zařízení. K dispozici zde máte koncovku USB-C, Micro USB a 8 pin, takže jak je vidět, tak se jedná i o nabíjecí kabel iphone, který na něj také můžete bez problému připojit. Kabel je velmi kvalitní, opletený nylonem, což zabraňuje jeho polámání, koncovky drží pevně a spolu s kabelem se spojují magneticky. Kabel je navíc opatřen LED indikátorem, podle kterého snadno poznáte, zda právě probíhá nabíjení přístroje. Jak je tedy vidět, tak i tak spletitý problém jako jsou nevzhledná klubka kabelů od různých zařízení, má jedno jednoduché řešení.