Dovolená s dodávkou nemusí být jen fikce

Pohybujete se v okruhu přátel, kteří sdílí společné zájmy, například v rámci jezdeckého či vodáckého oddílu? A pořádáte pro ně občasné zážitkové akce, jako jsou týdenní dovolená v zimě na horách nebo letní cyklistické putování? Pak byste mohli využít služeb půjčovny dodávek v Praze 4 Rentcar service, která vám pronajme vůz, případně i s tažným zařízením a přívěsným vozíkem. Co tím získáte a k čemu vám dodávka může být platná?

jízda s dodávkou

Soukromí na cestách – i přesto, že se různí přepravci po silnici či železnici snaží poskytnout různé slevy, přece jen je cestování autem výhodnější, a to z hlediska soukromí. S nikým se nedělíte o společné kupé a neřešíte kontakt s cizími lidmi, z nichž ne všichni mohou být v pohodě.

Jedno auto – jedno parkovací místo – nač platit parkovné za čtyři auta, když můžete jet jen jedním? Problematický může být i nedostatek parkovacích míst, např. před penzionem nebo při návštěvě některých přírodních či historických památek.

hrad Křivoklát

Zásobovací a pohotovostní vůz – toto oceníte kdekoli na cestách, kde potřebujete mít nablízku potraviny, pitnou vodu a svoje osobní věci, např. na převlečení či přezutí. Pohotovostní vůz je nepostradatelný zejména mezi vodáky, kteří se nemusí plavit s bagáží v lodích, a berou s sebou na palubu pouze nejnutnější předměty. Vozidlo pak zaparkujete v některém z kempů, kde je v bezpečí před krádežemi, zejména pokud je k dispozici výstražný alarm.

Změna programu vyhrazena – zkazilo se počasí, venku prší a vy jste chtěli dnes vyrazit na výlet na kole? S dodávkou lze pružně měnit program, namísto cyklistiky se všichni v autě přesunete třeba na prohlídku nějakého hradu či zámku, kterou zakončíte chutnou večeří v restauraci.

Nemoc a úraz – při pohybu v přírodě se mohou objevit různá onemocnění či úrazy, např. úžeh či úpal, bodnutí hmyzem, šlápnutí při koupání v řece na střepy, sedřená kůže při pádu z kola, pohmožděniny a modřiny atp. Bude-li někdo dočasně „ze hry“ při sportování v terénu, dodávka výborně poslouží jako útočiště a zázemí.