Obchod Primark má v březnu 2023 výrazné ceny!

Každá žena, ale i muž občas zavítá do nějakého většího města nakupovat nějaké hezké oblečení, boty, nebo nějaké jiné doplňky. Já třeba nejvíc jezdím do Pardubic, Prahy, ale také někdy nakupuji přes internet. Nicméně před internet tolik ráda nenakupuji, raději vidím, co si kupuji, ale někdy si přes internet něco objednám také. Nejraději z obchodů, co se týká oblečení mám například New Yorker a Tacco.

nakupování

O obchodu Primark v ČR https://www.zeleneslevy.cz/primark-v-cr/.

Primark je maloobchod, ve kterém se prodává oblečení, obuv a různé doplňky. Oblečení je původem z Irska. Můžete v něm najít spoustu dámského i pánského oblečení, módních doplňků, ale také keramiku, doplňky do domácnosti i kosmetiku. Je oblíbený hlavně díky svým nízkým cenám a kvůli vzhledu zboží. Jedinou nevýhodou tohoto obchodu je, že není možné nakupovat online přes e-shop. nyní máme slevový kód na březen 2023!!! Momentálně nabízíme nové kolekce v březnu 2023 například krásné džíny v zelené barvě, nebo džíny v barvě modré, různá krajková trika, ale i krásné sandále!

trička s krátkým rukávem

Co dalšího prodáváme?

Pro ženy prodáváme krásné košile například květované, nebo kostkované červeno-černé, sukně například v barvě červené s černými knoflíky, nebo krátká sukně šedivá, kostkovaná šedo-černá, krásné mini šaty světle-modré džínové s černými knoflíky, světle žluté letní, kraťasy, elegantní halenky, a to halenka žlutá se zipem, červená, hnědá s bílou krajkou aj. Pro muže prodáváme mikiny, moc hezké džíny například šedé košile. Dále moc hezké dámské boty a to – pevné ještě napůl zimní hnědé, modré moc hezké tenisky, krásné černé kožené kotníkové boty a řada dalších kozačkových bot. Pro děti nabízíme krásné dětské oblečení – různé dupačky- kostičkové (modro-bílé), pruhované (černo-bílé), s obrázky autíček a nákladních aut, šatičky pro úplně maličké dvou až tříleté děti například, kraťasy různobarevné, krásné košilky kostkované červené a černo-zeleno, červené, tílka, trička.