Čistota je základ


Pro každého je jistě příjemnější vracet se do krásného uklizeného domova něž někam kde je poházených spoustu věcí a prach, kam se podíváme a podlaha plná smetí a všude hromada vlasů. Každému muži se jistě líbí žena, co má krásné dlouhé vlasy, ale když je jich plná podlaha tak už to tak krásný pohled není. Přitom ke krásně uklizené podlaze stačí málo, bohatě si vystačíte s vysavačem.
uklizená chodba


Na výběr máme na trhu mnoho takových pomocníků. Každý z nás zná klasický elektrický vysavač, který musíme zapojit do zásuvky, během toho, než uklidíte celý byt tak musíte vysavač nejméně 3x přepojit do jiné zásuvky abyste dosáhli tam kam potřebujete. A také musíte domů pravidelně dokupovat pytle do vysavače a co si budeme povídat vysavač je velký a většinou těžký, takže na manipulaci s ním se moc netěšíme.
paní na úklid

Další z typů vysavačů je takzvaný vodní vysavač. Do vodního vysavače se před každým použitím lije voda do zásobníků a po každém používání vodu musíme také vylít, voda vlastně slouží místo pytlíku na smetí. Ale tento vysavač musíme také zapojovat do elektřiny a manipulace s ním není zrovna nejjednodušší. Dalším typem je tyčový vysavač, manipulace s ním je jednodušší, nepotřebujeme dokupovat pytlíky na smetí, protože vysavač má nádobku, z které smetí jednoduše vysypeme do koše. Manipulace s ním je jednodušší i proto, že vysavač se nabíjí v dobíjecí stanici a když ho chceme používat tak ho vyndáme a můžeme začít uklízet, nebudeme za sebou tahat žádný kabel, ale bohužel vysavač nemá žádnou úzkou hadici ani vyměnitelné hlavice, takže si s ním vystačíme pouze ve vzdušných otevřených prostorech bez různých zákoutích.
hlavice vysavače

Další pomocník je ruční vysavač, většinou bývá součástí toho tyčového, takže stačí ho pouze vyndat a můžete vysát různé malé nečistoty, například když něco rozsypete či nepořádek po domácích mazlíčcích. Sen každé hospodyňky je robotický vysavač. Robotický vysavač se nabíjí ve svém „domečku“ a podle toho, jak si ho nastavíte, tak vyjede uklízet. Jeho výhoda je, že si zmapuje terén celého prostoru a můžete si nastavit například to, že každý den v 8 hodin ráno začne vysávat. Tím pádem Vám vysávání nezabere žádný čas a budete se vracet vždy do krásně uklizené domácnosti.


Je jen na každém, jaký typ pomocníka si vybere, každý preferuje něco jiného a také každý typ vysavače je vhodný do jiných prostor.