Proč je orální technika jednou z nejoblíbenějších

Největším problémem ve vztahu muže a ženy bývá mužský postoj. Jestliže je soužití dvou lidí založeno na submisivitě a dominanci, nikdy nemůže naplnit požadované kvality v jakékoli oblasti, a platí to především v sexu. Sex je nejintimnější forma sdílení a právě zde velmi záleží na otevřenosti a důvěře. Většina klasických poloh tomu ještě nahrává, muži se cítí být pány situace a často sklouznou i k touze být pány nad svou milenkou.

Když už partnerka ochotně přistoupí na orální sex, zaslouží si minimálně dávku komplimentů a uznání. Není třeba jí zahrnovat milodary, stačí vyvážit něhu podobným přístupem.
bota u podprsenky

Ošemetná poloha 69

Teoreticky lákavá poloha, kdy se orálně uspokojují oba partneři současně, ve skutečnosti však není pro partnerku tím, po čem touží. O ženách je známo, že mohou současně sledovat více jevů, umožňuje to jejich mozek a nervová soustava, jenže to neplatí ve chvíli, kdy se do hry zapojí sexuální energie. Pro tuto techniku jednoznačně platí – buď jeden, nebo druhá.

Polštářky

Muži milují situace, kdy žena před nimi poklekne do podřepu, klečí na kolenou a přichází ten slastný okamžik. Kvůli tomu jsou také schopni svou drahou polovičku do akce nešetrně dostrkat a někdy si neuvědomí, že klečí na tvrdé podlaze. Nic příjemného, tak buďte alespoň ohleduplní a přichystejte měkký polštářek nebo deku a nesnažte se svou milou nutit za každou cenu, ona už si moc dobře uvědomuje, o co vám jde. Má zkrátka šestý smysl vyvinutější, než vy.
žena v bouřce

Krásný výhled

Jedním z důvodů, proč muži tento způsob sexuální rozkoše preferují, je výhled. Mají před sebou vše, co si mohou přát – obličej, ňadra, bříško, stehna, zadeček, dlaně a chodidla, stačí jen zvolit optimální polohu a úhel. Vše je tu na dosah. Veškerou iniciativu navíc převezme partnerka a v tu chvíli si muži přejí jediné: Aby tato chvíle trvala věčně.