Jen pro chlapy

A ti ve vyšších soutěžích i tým lékařů, fyzioterapeutů, výživových specialistů a jiných,kteří jsou připraveni v jakoukoli denní i noční hodinu přispěchat na pomoc. To muži, kteří provozují sporty, které vám představíme, to je jiná liga!To jsou jiní drsňáci. Jen si přečtěte, co vyvádějí za kousky při opravdu chlapských sportech.
 
 hokejisti na ledě
·        Přetahování za ucho u Eskymáků
Cílem tohoto klání je utrhnout protivníkovi ucho (třeba i s kusem tváře). Je to prý jeden z nejtěžších  sportů tzv. Eskymácké olympiády. V mrazech hluboko pod nulou prostě vyrůstají pořádní tvrďáci.
 
·        Antarktické ragby
Další mrazivou disciplínou je rugby Ale není to to obyčejné, i tak dost tvrdé. Je provozováno na Antarktidě, v prostředí, které je samotné životu nebezpečné. Pravidelně zde pořádají utkání vědci provádějící zde dlouhodobý výzkum. Opustí základnu, která je drží při životě a jdou do toho!
 americký fotbal a nosorožec
·        Ba
Tato hra vznikla již v dávných dobách, kdy Vikingové soupeřili o uřezané hlavy svých nepřátel. Novodobá verze je o něco civilizovanější. Hrají ji obyvatelé  skotského městečka Kirkwall. Rozdělí se na dva týmy – horní a dolní. Do města se hodí kožený míč. Civilizovanou verzí. Jinak je to masakr. Týmy soupeří s cílem dostat míč na druhou stranu města. I za cenu velkých ztrát. Na konci zápasu je mnoho raněných a polovina města poničená.
Ale obyvatelé si nestěžují a každý rok se na další zápas těší.
 
·        Pólo se slony
Vymysleli ho prý společně na večírku bohatý Skot s šéfem mezinárodní konzultační společnosti, zároveň hráčem póla. Jeden uměl pólo, druhý dodal slony. Hraje se jako klasické pólo, ale jedete na slonovi a v ruce máte třímetrové kladivo.
 americký fotbal
·        Boj s chobotnicí
Tyto zápasy se pořádaly v 60. letech v USA. Dokonce je přenášela televize. Úkolem bylo dotáhnout chobotnici z mělké vody na břeh. Ta potvůrka váží třeba i 40 kg. Takže tady končí sranda. Navíc ta nejtěžší technika je bez dýchacího přístroje! Tento sport údajně vymysleli dva kamarádi, kteří lovili chobotnice a prodávali je do restaurace. Jeden se nechal chobotnicí ve vodě obmotat a druhý je oba vytáhl na loď!