Jaké věci Vám muž nikdy neřekne?

Všichni to moc dobře známe. Snad každý z nás má z počátku vztahu růžové brýle. Nikdo z nás nechce nic slyšet, protože vidíme toho druhého jako boha/bohyni. Je ale rozdíl v tom, zda nedostatky přehlížíme nebo je nechceme vidět. Není ani výjimkou to, že se každý z nás na setkání pečlivě připravuje, takže se dá říct, že vlastně vůbec netušíme, jaký ten náš protějšek vlastně je. Horší to je, jakmile přijde společné soužití nebo dokonce svatba. Mohou totiž nastat situace, které vás budou přivádět až k šílenství, ale přesto vám o nich nikdo neřekne. Někteří muži by vám je ale klidně řekli, pokud patří mezi neomalené.
muž u okna

Co si budeme namlouvat. Muži prostě upřednostňují ženy, které mají rády stejné jídlo. Pokud si například na samotném začátku v restauraci objednáte salát, může to brát tak, že se před ním nechcete cpát, ale jakmile spolu začnete žít, čekají vás nejen společné snídaně, ale také obědy nebo večeře. Jestli jste navíc věrná dietářka a jediné, co budete jíst, budou saláty, líbit se mu to asi úplně nebude. Nic vám k tomu ale neřekne. Věřte ale, že pokud si dáte řízek se salátem, budete více než šťastný. Nebude vám zbývat nic jiného než přidat na pohybu než na omezování se v jídle.
mladý romantik

Věřte tomu nebo ne, muž vám nikdy doopravdy neřekne, s kolika ženami před vámi spal. Pokud jich měl totiž málo, nechce před vámi vypadat nezkušeně a pokud naopak moc, nechce, abyste si o něm myslela, že je přelétavý. Budete se prostě muset smířit s tím, že v tomhle vám nikdy muž pravdu neřekne. Možná uděláte dobře, když uděláte to stejné. Pro muže je nejpřijatelnější, pokud mu řeknete číslo v rozmezí od 3 – 6.
tanečník na silnici

Při společném soužití nastává spoustu domácích povinností, které musíte skloubit s prací a to vaření, uklízení apod. U něčeho takového je trošku problém v tom, že ženy o sebe přestanou dbát tolik jako dřív. Muž vám nikdy neřekne, že jste o sebe dříve dbala více, ale nechá si to raději pro sebe.

Našli bychom spoustu dalších věcí, které muži nikdy neřeknou, ale tyto patří mezi ty nejčastější.