Jak si půjčit peníze?

S penězi to není tak jaksi zrovna jednoduché. Protože mají nejednu neblahou vlastnost.

1) Říká se třeba, že leží všude doslova na zemi a stačí je jenom sebrat; jenže jako na potvoru nikdy neleží tam, kde jsme právě my.

2) Vyděláváme jich prý čím dál víc, ovšem nějak to není vidět právě na té naší výplatní pásce.

3) Nejčastěji chybí člověku ve chvíli, kdy je nejvíce potřebuje.

4) Mají je všichni lidé kolem vás, vaše nejbližší nevyjímaje, ovšem jakmile byste je potřebovali půjčit, všem náhle ty mršky začnou scházet.

5) A aby tento výčet nevyzněl tak pesimisticky, dodejme si na závěr, že mají i jeden kladný rys, který platí pro politiky a jejich státní rozpočet stejně jako pro toho nejposlednějšího chudinku s jeho zanedbatelným rozpočtem rodinným. Tedy že peníze vždycky jsou, a to i když nejsou, ba když scházejí.
eura pod kalkulačkou

Obyčejný člověk, který se řízením osudu dostal do mínusu, sice zpravidla nemá tak jednoduchou možnost, jak si přijít k dalším financím, jakou mají naši vládci, tedy dejme tomu vydat nějaké dluhopisy, o které se spoluobčané navzdory jejich nevýhodnosti pomalu perou, ovšem i tady se řešení najde hravě. Pokud tedy člověk ví, kde hledat.

Protože pátrá-li obyčejný prosťáček po penězích někde v bance, může si být jist, že v jejích trezorech určitě jsou. Ale v takovém případě v nich s největší pravděpodobností i zůstanou. Protože bankéři mívají tu neblahou vlastnost, že žadatele o půjčku zevrubně zkoumají, přepočítávají jeho příjmy a finanční poměry, pošilhávají po registrech dlužníků a následně žádosti zamítají.

Ovšem pokud se takový chudý žadatel obrátí na nebankovní finanční instituci stran férové půjčky, může velice snadno a bezpečně uspět třeba v podobě americké hypotéky. To je totiž . K mání je i již za čtyřprocentní úrok, lze ji splácet až třicet let, ovšem klidně tak lze učinit i předčasně a to bez jakýchkoliv sankcí.
vytažené kapsy

Stačí se zaručit vlastní nemovitostí a člověk hravě dostane půjčku ve výši až sedmdesáti procent její ceny, aniž by musel dokazovat výši svých příjmů nebo se obávat odmítnutí kvůli nějakým menším zápisům v registrech dlužníků. Stačí pouze vyplnit on-line formulář a dál už to běží jako po másle.

Přesvědčte se sami.