Jak se partnerovi líbit i po letech a mít harmonický vztah?

Na začátku vztahu cítíte chemii, jiskru, partner vás silně přitahuje. Po čase však chemie opadá, přestáváme se tolik snažit jako ze začátku. Přichází starosti všedního dne, ženy – i muži – o sebe někdy přestávají pečovat.
profil ženy a muže

Jak se chovat a co dělat, abyste byla pro partnera stále přitažlivá žena ? A to nejenom fyzicky, ale i po vnitřní stránce? Jak pečovat o sebe a potažmo o váš vztah? Snažte se stále pracovat na sobě a vašem partnerství. V podstatě tím, že budete investovat čas do sebe, ať už jde o vzhled nebo vaše vnitřní naplnění, práce, koníčky. Budete tak spokojená a šťastná a projeví se to navenek. Muži zpravidla touží po vyrovnané spokojené ženě, která je milá, něžná, pozorná, zbytečně je nesekýruje a není náladová.

Neměňte se však kvůli muži. Dělejte to, co vás baví, buďte sama sebou, cílem je, abyste byla šťastná, spokojená sama se sebou. To se většinou na partnerském a rodinném soužití velmi pozitivně projeví.

Snažte se současně víc pečovat o váš vztah, můžete začít s maličkostmi. Pravidelný polibek, nečekané objetí, maličkost nebo oblíbená večeře. Cílem je ukázat, že na partnera myslíte a stále ho chcete potěšit!
polibek na krk

Co dělat, abyste se partnerovi stále líbila

Pečujte o svůj vzhled. Nemusíte se líčit, ale mějte čisté udržované vlasy, dbejte na pravidelné návštěvy kadeřnice. Upravte si obočí nebo řasy, pokud jste světlý typ. Choďte i doma hezky oblečené, nenoste špinavé tričko a tepláky, i domácí oblečení může být pěkné a současně pohodlné. Dbejte na zdravý životní styl, sice máme tendence věkem přibývat na váze, ale můžeme s tím bojovat. Snažte se, aby partner viděl, že nejen do práce a pro setkání s přáteli se snažíte být hezká a upravená.

Buďte milá. Pro muže je přitažlivé, pokud žena není náladová a protivná, ale je milá a něžná. Je to i o zdánlivých maličkostech, vždy poproste, poděkujte, přineste mu z obchodu oblíbenou dobrotu, upečte mu něco, pochvalte ho. Zkrátka aby bylo patrné, že na něj myslíte a chcete ho potěšit.

Ženám na atraktivitě rozhodně nepřidává, pokud jsou vulgární, sprosté, pomlouvají. Raději se smějte a buďte veselá. Zbytečně se neurážejte a nedomýšlejte si věci, které nejsou.

Myslete i na fyzickou blízkost. Ke vztahu to patří, nejde jen o sex, ale i objetí, polibek. Pokud vidíte, že se ze vztahu vytrácí, klidně si v tom nastavte nějaký systém – při odchodu z domu a při příchodu polibek, sex v určitý den/dny v týdnu.