5 triků, jak podchytit to, aby vám partner nezpohodlněl

Žijete i vy v partnerství nebo manželství takovou dobu, že si říkáte, že je už vše zaběhlé natolik, že není možné to změnit? Opak je pravdou.Vždy lze zachránit skutečnost, že vás váš stereotyp táhne spíš ke dnu než těší. Pokud chcete i vy partnera, který se s přibývajícími roky neválí jen na gauči, ale je pořád v dobré životní formě, podchyťte to včas!
cyklisti na cestě

1                   NEDEJTE MU DŮVOD DÍVAT SE NA TELEVIZI

Samozřejmě, že nemusíte hned zavést doma nějaký zákaz dívání se na televizi, ale pokud se váš partner dívá na bednu, je to zčásti i vaše chyba. Buďte ta, která přebere iniciativu a zapojí vás do nějaké aktivity, která bude pro váš vztah přínosem.
–       procházky
–       společenské hry
–       práce kolem domu
To je jen zlomek věcí, které můžete dělat spolu a udržíte váš vztah v aktivní formě.

2                   PIVO VYMĚŇTE ZA VÁŠ TRADIČNÍ NÁPOJ

Z obyčejného pití můžete u vás doma udělat rituál nebo tradici. Teď není řeč o alkoholu, ale o prospěšných míchaných nápojích, které vám dodají sílu a osvěží vás na celý den. Jednou za čas svému muži samozřejmě pivo nezapírejte, ale pokud je to ve vašich silách, dostaňte ho na zdravý životní styl společnou cestou.
–       smoothie
–       nealko mojito
–       citrusy s minerálkou
Určitě ocení fakt, že vám na něm záleží natolik, že si dáte práci s přípravou nějakého nápoje, který bude vitaminovou bombou a očistou v jednom.

3                   ZABERTE SI NĚJAKÉ SPORTOVNÍ AKTIVITY

Vést ho ke sportu můžete jen v případě, že ho motivujete vlastní snahou. Jestli se do sportovní aktivity zapojíte s ním, budete mít o partnerské vyžití zcela jistě postaráno. A nepochybně budete mít i jistotu, že místo válení na gauči (jak už to bývá zvykem) se postará o to, aby měl ve zdravém těle zdravého ducha.

4                   ZAUJMĚTE HO MUŽSKÝM KONÍČKEM

Pokud ho chcete dostat na nějaký druh koníčka, rozhodně musíte zapátrat v mužských vodách. Kurzy tance, keramiky ani malování –tak to není vůbec nic pro pořádného „mužskýho“! Co takhle:
–       motokáry
–        jízda na kole
–       zdolávání vrcholů v horách
–       nebo s ním třeba přejděte několik auto-moto salónů a závodů
 To on určitě rád!
polibek u lávky

5                   DOPŘEJTE MU ZÁBAVU

Muži jsou velká batolata a pořád potřebují něčím zabavit. Takže je to na vás, abyste se postarala o něco, co ho spíš rozptýlí, než naučí pohodlnosti. Samozřejmě, že není nutné, abyste se o něho starala jako o mimino, ale zajistit vám oběma dokonalé prožitky se zábavou můžete bezpochyby. Zjistěte se kde se konají nějaké:
–       akce
–       hody
–       poutě
–       festivaly
–       večírky
–       divadelní představení apod.
Je přece tolik způsobů a možností!