Multi tablety 5v1

Voda v bazénu na první pohled čistá a průzračná? Jak víte, že se v ní nemnoží bakterie, mikroby, škodlivé látky nebo řasy? Pokud používáte multi tablety maxi 5v1, tak věříme, že jste naprosto klidní, protože se u vás v bazénu tyto nežádoucí projevy opravdu neprojeví. Tento přípravek se snadno dávkuje a je jednoduchý na používání. Navíc má mnoho účinných látek, takže si můžete být jistí tím, že je vaše voda v bazéně vydezinfikovaná, krásně čistá a průzračná a také bez škodlivých zárodků, takže z hlediska hygieny naprosto nezávadná.
pod vodou

Vlastnosti produktu

Multi tablety maxi 5v1 zbaví vodu nežádoucích projevů. 1. Eliminují tvorbu řas, které často můžeme vídat na dně nebo na stěnách bazénu. Tyto projevy jsou opravdu nežádoucí, protože to znamená, že voda není tak úplně čistá, jak by se na první pohled mohlo zdát. Jakékoliv nežádoucí projevy vody totiž často nejsou vidět, takže na první pohled opravdu nepoznáme, jestli je voda hygienicky nezávadná, proto jsou zde tyto speciální přípravky, které stačí vložit do plováku nebo skimmer a máte vystaráno na dlouhou dobu od spousty nepříjemných projevů. Tyto speciální tablety také 2. zabraňují hnědému zabarvení. 3. Vodu dezinfikují, takže si můžete být jistí tím, že pokud se ve vodě koupou třeba i menší děti, že je pro ně voda vhodná a 4. nebude dráždit jejich pokožku.
míček v bazénu
Dezinfekce je naprostou nezbytností v dnešním světě, kdy na každém kroku vídáme bakterie, mikroby a další škodlivé látky. Navíc tento přípravek 5. vločkuje nečistoty, takže pomáhá k jejich urychlené filtraci. Nerozpustné nečistoty se vyvločkují a vy se dál můžete koupat bez starostí. 6.  Přípravek doplňuje hladinu chloru. Je potřebné myslet také na to, že chlor tvoří velkou část bazénové vody. Abychom mohli mít i nadále vodu průzračně čistou a také zdravou, je nezbytné jej doplňovat a to zajistí také tyto tablety 5v1. Naše pokožka zůstane klidná a naprosto v pořádku, když budeme vědět, že i hranice pH nebyla porušena. 7. Tento přípravek optimalizuje hodnoty pH a udržuje je stabilní. Jeden přípravek a mnoho účinných látek.