Mobilheim – hudba budoucnosti?

Mysleli jste si, že takzvané: „domy na kolečkách“, tedy mobilní domy jsou jenom staré, škaredé a malé chalupy, které vypadají jako karavan ze středověku? V dnešní moderní době byste se až divili, jak takovýto vyspělý dům může vypadat. Je luxusní a také často z venku opravdu velkolepý. Uvnitř pak najdete často opravdu hodně místa nebo dokonce 2,3, i 4 místnosti. Je schopný se vám ve všem přizpůsobit, takže nemusíte váhat a můžete se přijít podívat na pár ukázek, které nabízí naše plně vybavené skladové zásoby, ze kterých si tak můžete ihned vybrat. Krásné a luxusní je vybavení i uvnitř těchto domů. Můžete zde vidět moderní zařízení a také velice hezký a útulný domov. Když si jej oblíbíte, jistě se v něm brzy zabydlíte.

Široký výběr

– Máme skladové zásoby, které jsou nejširší u nás v České Republice.
– Snažíme se naše zákazníky potěšit i nabídkou ze zahraničí. Máme různé partnery, se kterými spolupracujeme, a kteří nám dodávají zcela odlišné typy domů. Tyto mají vždy svá specifikace, abychom opravdu mohli vyhovět každému.

– Přehledný systém, ve kterém se hned vyznáte.
– Pořiďte si dům zcela nový. Náš konfigurátor zařídí, abyste si váš nový domov mohli navrhnout zcela sami. Můžete si tak upravit vnitřní prostory nebo si říct, kde by co mělo být.
– Jsou velice elegantní a mají mnoho různých způsobů využití. Můžete je použít jako chaty na zahradu, nebo jako obydlí k rekreaci či na celoroční ubytování https://www.lavarohouse.cz/.
– Snažíme se přizpůsobit, takže existují i domovy, které jsou zkolaudovatelné a mohou tak získat číslo popisné. Samozřejmě splňují všechny specifické normy, které udává zákon a také další předpisy, které jsou v těchto ohledech zcela nezbytné.
– Z těchto obydlí si také můžete vytvořit vlastní kancelář, či je využít ještě jiným způsobem.
– Zajistíme vám dovoz až na místo určení. Pokud to bude složitější terén, pak se nemusíte obávat, vždy garantujeme dovoz, abyste byli nadmíru spokojení.